top of page
raudonas fonas image

PROGINIAI TORTAI

proginis tortas, vestuvinis tortas, gimtadienio tortas, krykštynų tortas, vaikiškas tortas, Kačergės vingis UAB, www.kacergesvingis.lt, paveiksliukas

Kaip užsisakyti proginį tortą jūsų šventei?

Proginiai tortai gaminami firminių tortų pagrindu, tačiau torto išvaizdą galite pasirinkti pagal žemiau nurodytą numerį arba pagaminsime atsižvelgdami į jūsų pageidavimą.

 8-68466232

VESTUVINIAI TORTAI

Vestuviniai tortai

Vestuvių diena – tikrai jaudinanti ir iškilminga šventė. Šiai progai siūlome išskirtinio dizaino ir skonio tortus. Kiekviena jaunoji turi savo svajonių tortą, o mūsų komanda visada stengiasi išpildyti svajones.

Torto vidų galima pasirinkti iš firminių tortų, o išorė gali būti įvairi.

GIMTADIENIO TORTAI

Gimtadienio tortai

Ar norite suteikti savo gimtadieniui ypatingą skonį? Užsisakykite mūsų nuostabų gimtadienio tortą! Mūsų konditerės ruošia tortus iš aukščiausios kokybės ingredientų, kad jūsų šventė būtų išskirtinė. Skirtingų skonių ir dizaino pasirinkimai leis jums rasti tobula tortą savo šventei. Skambinkite mums šiandien ir užsisakykite savo svajonių tortą! 

Torto vidų galima pasirinkti iš firminių tortų, o išorė gali būti įvairi.

UAB Kačergės vingis, www.kacergesvingis.lt, proginiai tortai, gimtadienio tortai, vestiviniai tortai, krikštynų tortai, vaikiški tortai, image

VAIKIŠKI TORTAI

Vaikiški tortai

Ar norite sutikti ypatingą vaikų šventę su skaniu, įdomiu ir spalvingu vaikišku tortu? Mūsų tortai yra tikra pasaka, kurioje dalyvauja ne tik vaikai, bet ir suaugusieji! Jie ne tik atrodo nuostabiai su įvairiais teminių dekoravimų elementais, bet ir yra išties skanūs. Suteikite savo vaikui neprilygstamą džiaugsmą ir užsisakykite mūsų vaikišką tortą šiandien! Tai bus skaniausias vaikiškas tortas vaikų šventėje, kurią jūsų vaikas prisimins kaip vaikystės gimtadienio detalę!

Torto vidų galima pasirinkti iš firminių tortų, o išorė gali būti įvairi.

vaikiški tortai, vaikiskas tortas,  UAB Kačergės vingis, www.kacergesvingis.lt, krikštynų tortas, tortai, image
bottom of page